حذف ایموجی وردپرس برای افزایش سرعت لود سایت – Disable Emojis in WordPress

حذف ایموجی وردپرس برای افزایش سرعت لود سایت – Disable Emojis in WordPress شاید شما هم بدانید داشتن یک قالب گرافیکی و زیبا خیلی دلچسب بوده و کاربر پسند است اما گوگل همواره ن تنها به دنبال زیبایی نیست بلکه به دنبال راحتی کاربران میباشد و زیبایی سایت شما.پس باید در نظر داشته باشید سرعت سایت یکی از فاکتورهای مهم در سئو و بهینه سازی سرعت سایت میباشد.

برای افزایش سرعت سایت شما میتوانید از افزونه های کش و یا تنظیمات مخصوص در فایل .htaccess این کار را انجام دهید.

برای افزایش سرعت باید تعداد درخواستها را از صفحه سایت کم کنید مثلا تعداد فونتها را کاهش دهید. فایلهای استایل و … را کمپرس کنید و یااگر چند فایل css دارید انها را ترکیب و با یک ادرس فراخوانی کنید.

Code to Disable Emojis in WordPress

غیر فعال کردن ویرایشگر جدید وردپرس گوتنبرگ

برای تست سرعت سایت میتوانید از سایت gtmetrix.com  استفاده کنید.و یا سایت ایرانی واکاو برای سنجش سرعت سایت خود استفاده نمایید.

خب تا اینجای کار تقریبا هیچ مشکلی وجود ندارد.با نصب افزونه های کش شما میتوانید تمام اینکارا رو بصورت خودکار انجام دهید مثلا فایلاها را خودکار با هم ترکیب و کمپرس میکند …

نحوه غیر فعال کردن استایل ایموجی

اما نکته جالب اینجاس فایل استایل برای ایموجی وردپرس کش نمیشود و هر بار یک درخواست اضافه به بارگذاری سایت شما اضافه خواهد شد برای نحوه غیر فعال کردن استایل ایموجی و یا حذف استایل ایموجی وردپرس و جلوگیری از لود ان میتوانید از کد های زیر در فایل فانکشن قالب سایت خود استفاده کنید.

اگر سوالی در باره افزایش سرعت سایت دارید حتما در بخش نظرات مطرح نمایید تا بقیه دوستان هم از سوالات و پاسخ سوالات شما استفاده کنند.

موفق باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code